|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Блок живлення QUBE (QBC-GPS600A12)
Блок живлення QUBE (QBC-GPS600A12)
| Бренд | QUBE |
|---|---|
| Артикул | H00000131595 |
| Призначення | Для стаціонарних комп'ютерів |
| Форм-фактор | ATX |
| Вхідна напруга | 200 - 240 В |
| Потужність | 600 Вт |
| Підтримка 80 PLUS | Звичайна |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Модуль PFC | Пасивний |
| Живлення материнської плати | 20+4 pin |
| Живлення процесора | 1 × 4+4 pin |
| Тип роз'ємів живлення для відеокарт | 6+2pin |
| Кількість роз'ємів живлення для відеокарт | 2 |
| Конектори SATA | 4 |
| Конектори PATA (Molex) | 2 |
| Захист | Захист від короткого замикання (SCP), Захист від перевантаження (OPP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Підключення кабелів | Фіксоване |
Самовивіз із відділення За тарифами перевізника
Курʼєрська доставка За тарифами перевізника
На всі товари, представлені на сайті, надається офіційна гарантія виробника. Термін гарантійного обслуговування залежить від конкретної моделі та зазначається в характеристиках товару.
Гарантія підтверджується гарантійним талоном виробника або документами, що підтверджують покупку. У разі виникнення гарантійного випадку обслуговування здійснюється через авторизовані сервісні центри виробника.
Детальні умови гарантійного обслуговування, повернення та обміну товару ви можете переглянути на сторінці Повернення та обмін.