|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Блок живлення FSP (HP2-500)
Блок живлення FSP (HP2-500)
| Бренд | FSP |
|---|---|
| Артикул | H00000047635 |
| Призначення | Для стаціонарних комп'ютерів |
| Форм-фактор | ATX |
| Вхідна напруга | 200 - 240 В |
| Потужність | 500 Вт |
| Підтримка 80 PLUS | Bronze |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Модуль PFC | Активний |
| Живлення материнської плати | 20+4 pin |
| Живлення процесора | 1 × 4+4 pin |
| Тип роз'ємів живлення для відеокарт | 6+2pin |
| Кількість роз'ємів живлення для відеокарт | 2 |
| Конектори SATA | 6 |
| Конектори PATA (Molex) | 3 |
| Конектори FDD | 1 |
| Захист | Захист від короткого замикання (SCP), Захист від перевантаження струмом (OCP), Захист від перевантаження (OPP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Підключення кабелів | Фіксоване |
| Рівень шуму | Понад 24 ДБ |
Самовивіз із відділення За тарифами перевізника
Курʼєрська доставка За тарифами перевізника
На всі товари, представлені на сайті, надається офіційна гарантія виробника. Термін гарантійного обслуговування залежить від конкретної моделі та зазначається в характеристиках товару.
Гарантія підтверджується гарантійним талоном виробника або документами, що підтверджують покупку. У разі виникнення гарантійного випадку обслуговування здійснюється через авторизовані сервісні центри виробника.
Детальні умови гарантійного обслуговування, повернення та обміну товару ви можете переглянути на сторінці Повернення та обмін.