|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
У блока живлення GameMax GM-400-8CM завжди під рукою 20+4 pin роз'єм для підключення до материнської плати, 4pin для процесора, а також по парі конекторів для IDE та SATA. Всі елементи пристрою влізли в конструкцію 150x140x86 мм, де, в тому числі, знаходиться один 80 мм вентилятор, що подає всередину холодне повітря. Крім того, джерело обладнано OVP (захист від перевищення напруги) і SCP (захист від короткого замикання), а його ККД не перевищує 72%. У той же час потужність блоку живлення GameMax GM-400-8CM по всіх каналах становить 400 Вт, а якщо розділити, то +3,3V і +5V - 124 Вт, а +12V1, 12V2 275 Вт.
Характеристики
| Бренд | GameMax |
|---|---|
| Артикул | H00000033042 |
| Призначення | Для стаціонарних комп'ютерів |
| Форм-фактор | ATX |
| Вхідна напруга | 100 - 240 В |
| Потужність | 400 Вт |
| Охолодження | Вентилятор 80 мм |
| Модуль PFC | Активний |
| Живлення материнської плати | 20+4 pin |
| Живлення процесора | 1 × 4 pin |
| Конектори SATA | 2 |
| Конектори PATA (Molex) | 2 |
| Захист | Захист від короткого замикання (SCP), Захист від перевантаження (OPP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Підключення кабелів | Фіксоване |
Новий відгук або коментар