|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Блок живлення DELUX 400W (DLP-25D) - це якісне джерело електроживлення, призначений для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод напруги живлення. Блок оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру (12см) і меншій частоті обертання, ефективно охолоджує БП і залишається малошумним. Основним параметром комп'ютерного блоку живлення є максимальна потужність, що віддається у навантаження. DELUX 400W (DLP-25D) складає 400W, що забезпечить живленням всі елементи системи початкового рівня. DELUX 400W (DLP-25D) використовує пасивний тип корекції коефіцієнта потужності (Power Factor Correction, PFC). Пасивний PFC є простим і тому більш надійним і є звичайним дроселем порівняно великої індуктивності, включений в мережу послідовно з блоком живлення.
Характеристики
| Бренд | DELUX |
|---|---|
| Артикул | H00000032406 |
| Призначення | Для стаціонарних комп'ютерів |
| Форм-фактор | ATX |
| Вхідна напруга | 110 - 230 В |
| Потужність | 400 Вт |
| Підтримка 80 PLUS | Ні |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Модуль PFC | Активний |
| Живлення материнської плати | 20+4 pin |
| Живлення процесора | 1 × 4 pin |
| Конектори SATA | 1 |
| Конектори PATA (Molex) | 2 |
| Конектори FDD | 1 |
| Підключення кабелів | Фіксоване |
Новий відгук або коментар